Lisaks plekkkatuse paigaldusele pakume ka teisi katusetöid:
PLEKKKATUS – LIHTNE, KERGE JA ILUS

PLEKKKATUSE PLUSSID

Kõige kergem katus
Plekki kasutatakse ehitustel kõige enam selle kerguse ja hinna tõttu. Plekkkatuse paigaldus on soodne, kuna puudub vajadus eriliselt tugevateks aluskonstruktsioonideks.

Kõige kiirem paigaldus
Kuna plekkkatuse paigaldus käib suurte tahvlitena, läheb töö kiiremini kui teiste materjalide puhul.

Ideaalne renoveerimiseks
Plekk sobib hästi renoveeritavatele katustele. Kuna plekk on kivist ja eterniidist kergem, ei vaja plekkkatuse paigaldus juba olemasoleva aluskonstruktsiooni uuendamist.

Mõistlik hind
Et aluskonstruktsioonide tugevdamisega kaasnevaid kulusid pole, suudab plekkkatus sageli eterniitkatusega ka hinnas konkureerida.

Lai valik värve ja profiile
Plekkkatuse väljanägemise saad ise valida – lihtne pikitriip, kiviimitatsioon, trapets vms. Lisaks leiame kindlasti ka sinu majale sobiva värvitooni.

Vajab vähe hooldust
Pleki sile pind takistab suurema kalde korral leheprügi kogunemist ja sambla kasvu. Samuti libisevad talvised lumehanged sellelt hõlpsasti maha.

PANE TÄHELE!

Katuse lühem eluiga
Plekk on siiski metall ja varem või hiljem reageerib metall veega, seega peetakse plekkkatuste elueaks keskmiselt 25 aastat.

Kõmin vihma ajal
Kuna plekk vihma ja ennekõike rahe korral kõmiseb, on ka müratase majas sel ajal tugevam kui eterniidi või kivikatuse puhul. Oluliselt summutab mürataset korralikult paigaldatud katuse soojustus. Seega on kindlasti mõistlik plekkkatuse paigaldus tellida meie kogenud ehitusmeestelt.

Saada päring ja teeme sulle õiglase pakkumise.