Lisaks eterniitkatuse paigaldusele pakume ka teisi katusetöid:
ETERNIITKATUS – SOODNE, LIHTNE JA LOODUSSÕBRALIK

ETERNIITKATUSE PLUSSID

Igaühele taskukohane
Eterniitkatuse paigaldus on kõige odavam lahendus, samas võib katus kesta kuni 60 aastat. Võib arvata, et selle aja jooksul oled sa ammu mujale kolinud, maja on täiesti teistsuguseks ehitatud või sootuks lammutatud.

Kahjutu loodusele ja tervisele
Ohtliku asbesti kasutamine eterniidis on minevik. Kaasaegne eterniit on tervisele täiesti ohutu ja tänu oma koostisele ka loodussõbralik.

Kõrgtehnoloogilisem kui vanasti
Eterniidi halb maine pärineb nõukogudeaegsete vanade kolhoosihoonete lõhkistest ja lainetavatest eterniitkatustest. Tänapäevased eterniitplaadid on oluliselt tugevamad, ilmastikukindlamad, hingavamad ja kergemad. Ka eterniitkatuse paigaldus käib märksa professionaalsemalt.

Sobib hästi renoveerimiseks
Eterniit on väga hea materjalivalik ka vana katuse renoveerimisel. Tänu esteetilisele välimusele saavad eterniitkatuse paigaldusega ühtviisi nägusa ilme nii vanemad kui ka uue aja hooned.

Kergesti vahetatav
Kui näiteks korstnapühkija mõne eterniitplaadi katki astub või kukub katusele raskem oks, saab iga katkise plaadi kerge vaevaga välja vahetada.

PANE TÄHELE!

Vajab tugevat aluskonstruktsiooni
Eterniitkatus on kaalult raske. Plaanides vana katuse välja vahetamist, võib see esialgu tunduda kõige soodsama variandina, kuid kui olemasolev aluskonstruktsioon ei ole piisavalt tugev, kaasnevad selle tugevdamisega lisakulud.

Eterniiti on lihtne valesti paigaldada
Eterniitkatuse paigaldus tundub lihtne, kuid õigeid nippe ja nõkse tundmata võib paljugi valesti minna. Näiteks võib kruviakudest vesi läbi tulla, plaat pinge tõttu murduda jne. Seetõttu lase kindlasti eterniit paigaldada meie kogenud spetsialistidel.

Saada päring ja teeme sulle õiglase pakkumise.