Lisaks kivikatuse paigaldusele pakume ka teisi katusetöid:
KIVIKATUS – VASTUTUSTUNDLIK INVESTEERING

KIVIKATUSE PLUSSID

Kestab vanaisalt lapselapsele
Kivikatus on kõige pikema eluea ning kõige parema hinna-kvaliteedi suhtega katus. Kui kord selle kasuks otsustad, ei pea katust vahetama isegi sinu lapselapsed.

Lisab väärikust ja väärtust
Kivikatus tõstab kinnisvara väärtust – maja näeb välja kindel ja väärikas ka aastate pärast ning müümisel saab selle eest küsida kõrgemat hinda.

Vaikus, ilmastikukindlus ja tugevus
Kivikatusega majas on toas vaikne isegi rahe ja tugeva vihma korral. Kivid püsivad paigal ka sügistormides ja talvine lumerookimine ei jäta katusele mingeid jälgi.

Suur materjali-, värvi- ja disainivalik
Kivikatuse paigaldus on hea valik nii uutele kui ka väärika ajalooga majadele. Värvi ja vormi osas on valik suurem kui teistel katusematerjalidel – leiad kindlasti midagi, mis sinu maja fassaadiga kenasti kokku kõlab.

Lihtne ja kiire paigaldus
Meie spetsialistide käes käib kivikatuse paigaldus kiiremini kui arvata oskad – väiksemale majale kõigest nädalaga. Lisaks on katusekive võimalik ümberehituse või lammutamise korral edukalt taaskasutada.

PANE TÄHELE!

Ei sobi nõrgema konstruktsiooniga hoonetele
Kuna kivid on rasked, siis kivikatuse paigaldus kergemale kuurile ei sobi. Pigem tasuks sel juhul valida eterniit või plekk. Sobivuseks tuleks eelnevalt meie ekspertide abil välja arvutada hoone kandevõime.

Kvaliteedile vastav hind
Ruutmeetri hinnalt on kivikatus kallim kui plekk või eterniit. Samas on selle eluiga mõlemast märksa pikem. Kivikatuse paigaldus on vastutustundlik investeering.

Saada päring ja teeme sulle õiglase pakkumise.